Naiskodukaitse Digiliikur on veebinaride sari, mille eesmärgiks on Naiskodukaitse liikmetele ja kõigile teistele pakkuda võimalust avastada uusi ja põnevaid teemasid, mis on mingil viisil digimaailmaga seotud. See projekt on seotud minu doktoritööga, mille teemaks on “Ühiskonna vastupanuvõime tõstmine psühholoogilise mõjutustegevuse osas kogukondlike võrgustike kaasamise kaudu”.

Kuna peale kevadist pilootprojekti, mille käigus toimus viis veebinari on selge, et selle projekti vastu on huvi päris suur, siis otsustasin nüüd teha lehe, kuhu koondan info kokku. Siit leiad siis teemad, lingid salvestustele YouTubes ja veidi lisamaterjali, kui mõni teema huvi pakub. Suvel nüüd teeme väikese pausi Digiliikuriga, kuid sügisel on plaan jätkata uute põnevate teemade ja huvitavate esinejatega 🙂 

Kui osalesid mõnel Digiliikuril 2024 kevad, siis palun anna ka oma tagasiside. Sinu sisend on suureks abiks, et saaksin paremini planeerida Digiliikuri peatusi sügiseks ning võibolla saan siit ka põnevat sisendit oma doktoritöö jaoks.

Digiliikuri peatused 2024 kevadel 🚉